Kurumsal

2010 yılından başlayan e tiacaret pazarında var olan kişisel bakım ve sağlık ürünleri konusunda dürüst, sağlıklı ve hizmet kalitesinden ödün vermeden yapılan çalışmalarımızı biz insan odaklı , uygun fiyatlı taksit seçenekli olarak'dermotrend.com' dan sevdiklerimizin ve onların yaşamlarında sağlıklı ve mutlu olmaları adına bir nevi sağlık ve güzellik danışmanlığı yapıyoruz...

Dermotrend sektördeki gelişmeleri her türlü yenilikleri yakından takip ederek zengin ürün yelpazesi , müşteri memnuniyetini ön planda tutan her türlü yeniliğe açık, hızlı karar verebilen bu söktörde kendisine kalıcı bir yer edinmiştir.

Misyonumuz....
kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak. Müşteri haklarına ve değerlerine saygı göstermek. Bilime, çevreye, insanlığa ve evrensel değerlere karşı sorumlu ve saygılı olmak...

Vizyonumuz....
Doğru bilgi, koşulsuz memnuniyet. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini kaliteli hizmet anlayışı ile karşılamak...

Sitemizde reçeteli ve reçetesiz ilaç alışverişi yapılmamaktadır. Sitemizde bulunan tüm ürünler Tarım ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler olup, Toplum sağlığına uygun olmayan ürünler sitemizde satılmamaktadır. Konunun uzmanları tarafından onaylanan ürünler site içeriğine dahil edilmektedir.

Güvenlik....
Web sitemiz üzerinden yapılan tüm kredi kartı işlemleri güvenliği 256 bit SSL güvenlik alanı içinde yapılmakta ve kırılması mümkün olmayan bir şifreleme sistemidir. Sitemizdeki alışverişlerinizde size özel olan kart bilgilerinizin 3. şahısların eline geçme olasılığı bulunmamaktadır. Dermotrend.com' dan yetkili herhangi birinin kart bilgilerinizi kesinlikle görmemektedir. Çünkü kart bilgilerinizi girdiğiniz ekranı sadece siz ve banka görüntülüyebilmektedir. SSL güvenlik sistminde, sitemizdeki kart bilgileriniz şifrelenerek bankaya gönderilir. Bu işlem sayesinde site yönetimi dahil hiç kimseninin bu bilgilere ulaşabilmesi mümkün değildir. Sitemiz sizin güvenli alışverişiniz için profesyonel ekibimiz tarafından düzenli olarak kontrol edilir en son sürümlere göre güncellenir.

GÜVENİLİR, HESAPLI, KALİTELİ ve DOĞRU ADRES...